С брадва убиха дядо край Приморско
С секира убиха дядо край Приморско – 87-годишен мъж е бил посечен, оповестяват от “24 часа “. Зверството се е случило на 17 септември.
Официална информация за съдбовния случай обаче към момента няма нито от полицията, нито от прокуратурата. Според непотвърдени данни възрастният мъж е бил ударен с секира след скандал в дома му. Тялото е било намерено от неговия наследник на 58 години.
Трупът на дядото бил в двора, затрупан с одеяло, а покрай него имало секира
Заподозрян за действието е арестуван, само че към момента обаче няма повдигнати обвинявания, откри репортерска инспекция.
По непотвърдени данни задържаният за убийството и жертвата се познавали, а мотив за скандал сред тях станала млада жена от селото.
Според локални обвиненият за кървавия случай отишъл да се разправи с 87-годишния дъртак. Той носел оръжието в ръка.
Случаят се обяснява, формирано е досъдебно произвеждане. SafeNews ще следи случая.




